חדשות ומבצעים

כתבות


קורונה ומסחר אלקטרוני גרסת האפיליאייט
בטח שמעתם לא מעט בתקופה האחרונה את הביטוי לעשות לימונדה מהלימון, ובכן אני רוצה להוסיף, משברים הם הזדמנויות. לפני המסקנות , תחילה אציג כמה נתונים שהם די מטורפים בתוך הכאוס וההרגשה המוזרה שיש בתעשיה וממליץ בחום לקרוא בעיון כי לא דומה לשום דבר אחר שהכרנו:

שיווק שותפים או אפיליאייט , איך מתחילים ומה עושים
אם החלטתם ובצדק להיכנס לאתר מהתחומים המרתקים ביותר בעולם הדיגיטל, כדאי שתאמצו לעצמכם כמה כללים בסיסים בטרם אתם רצים לשפוך כסף רב על הפרסום בכדי לחכות לרעשי הצלצול של הקופה הרושמת דבר אשר לרוב מתגלה כלא פשוט ולאחר השקעת כספים ומשאבים רבה.

פתרון הפצה דיגיטלית ליצואנים B2C & B2B
לאור התגברות שוק המסחר האלקטרוני בתחום של ה B2B ו ה B2C והשינויים הרבים בשוק כמו קריסתה של טויס אר אס (ארה"ב) וחדירה מאסיבית של וולמארט לשוק האון ליין ניכר שכל יצואן חייב!! לפתח אסטרטגית סחר אלקטרוני הן לקהל הפרטי כמכירה ישירה B2C והן באמצעות ערוצי שיווק דיגיטלים נוספים B2B . IMEC מציגה- פתרון איקומרס ליצואניםעוד על הקרב המדהים בין AMAZON ל WALMART
היום בהחלט ניתן לומר שבכל פגישת אסטרטגיה של וולמארט או אמזון ילקחו בחשבון באופן מפורט למדי הצעדים שהמתחרה עושה ומתכנן לעשות

המכס האמריקאי העלה את התקרה לרכישות מקוונות מ 200$ ל 800$ יומי!
בשורה מדהימה מהדוד סם, המכס האמריקאי העלה את התקרה היומית מ 200$ ל 800$ עבור רכישות מקוונות מאתרי מסחר אלקטרוני באיחוד האירופאי.

Etsy מוסיפה שירות חדש- אתר מכירתי בהתאמה אישית -
כל מעצבי התכשיטים ועבודות היד השונות אשר מוכרים לחול באמצעות ETSY ישמחו לשמוע שתמורת 15$ לחודש יוכלו להקים אתר מכירתי בעיצוב אישי שמאפשר מכירה לחול גם מחוץ לפלטפורמה הכוללת.

מערך שיווק דיגיטלי ליצואנים
היקף המסחר האלקטרוני העולמי בשנת 2015 עבר את שני טריליון וחצי, אירופה ואסיה עלו בצורה משמעותית בהיקף המסחר. שיעור הרוכשים באינטרנט במערב אירופה חצה את רף ה 50% מכלל האוכלוסייה. היקף המסחר המקוון הבין עסקי B2B מתקרב ל שמונה טריליון דולר. המחקרים מעידים שהיקף הרכישות מהווה כבר נתח של 7% מהיקף המסחר בענף ובמספר ענפים, היקף הרכישות באון ליין עובר את נתח 20% מסך הרכישות בענף! מוכרים לחול? השירות הזה בשבילכם

עשרת הטיפים הראשונים והחשובים ,בעת פתיחת אתר סחר אלקטרוני
בחרתם להקים חנות מקוונת, למכור את המוצרים שלכם , הן בשוק המקומי והן בשוק העולמי, טיפים אלה יעזרו לכם לגבש אסטרטגיה יעילה,לתכנן את הצעדים , לתעל את התקציב ובעיקר, לעזור לכם להימנע מטעויות של אחרים.

מאמרים של גיא טל בתקשורת
להלן מספר מאמרים של גיא טל אשר הופיעו בערוצי התקשורת השונים

12